Munkatársat keresünk

Tudományos segédmunkatársat/hallgatói asszisztenst keresünk törpemalacokkal és kutyákkal folytatott vizsgálatokhoz

Az ELTE Etológia Tanszékén tudományos segédmunkatársi vagy hallgatói asszisztensi pozíció azonnali betöltésére keresünk családi törpemalacokkal és kutyákkal  folytatott, szociális-kommunikációs témájú etológiai vizsgálatatok lebonyolításához, előkészítéséhez azonnali kezdéssel olyan, kutatómunka iránt komolyan érdeklődő és későbbi doktori tanulmányok folytatására motivált MSc diplomást (biológus, pszichológus, állatorvos vagy hasonló végzettséggel), vagy MSc képzésben  részt vevő végzős diákot, akinek van gyakorlati tapasztalata állatokkal és/vagy viselkedéses vizsgálatok végzésében. Angolul tudás feltétel, TDK-n vagy tudományos konferencián való korábbi szereplés előnyt jelent. Jelentkezési határidő: 2018. szeptember 8., vagy az állás betöltéséig.

Bővebb információ és jelentkezés: Andics Attila, attila.andics@ttk.elte.hu

Pár szóban a kutatásunkról: